batwoman

Batwoman 2. sezon ne zaman?

Batwoman dizisinin 2. sezon fragmanı geçtiğimiz saatlerde The CW Network YoutTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu. Ayrıca yayımlanan fragman ile dizinin yapılan oyuncu değişikliğinin ardından merakla beklenen 2. sezonun yayın tarihi de açıklandı.

Batwoman 2. sezon konusu

Karakterin yeni sahibi Javicia Leslie, doğrudan doğruya Ruby Rose’un bıraktığı yerden Kate Kane karakterini canlandırmayacak. Onun yerine yeni bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni karakterin çok daha farklı bir geçmişi bulunacak. Kate Kane’in aksine, Ryan Wilder adlı yeni karakterimiz Gotham’ın kirli tarafını da görmüş, pis işlere de bulaşmış ancak kişiliğini oluşturan etik değerlere sadık kalmıştır. Zaman zaman polisle de ters düşen Wilder, bir noktada adaleti kendi sağlamaya karar verecektir.

Batwoman

Batwoman 2. sezon ne zaman çıkacak?

İlk sezonu 2019 yılının son aylarında yayımlanan dizinin yeni sezonu da 2021 yılının başında yayımlanacak. Geçtiğimiz saatlerde, dizinin 2. sezon fragmanı yayımlandı ve yeni sezon tarihi olarak 17 Ocak 2021 olarak duyuruldu. Dizi, kısa bir süre sonra izleyici ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.