Batman: The Long Halloween

Batman: The Long Halloween çizgi romanı film oluyor

Batman: The Long Halloween çizgi romanı, animasyon filmi oluyor. Batman hikayesi, farklı şekillerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Türkçeye “Batman: Bitmeyen Cadılar Bayramı” adı ile geçen çizgi roman, iki bölüm halinde yayımlanacak bir animasyon filmi ile izleyicilerin karşısına çıkarılacak.

Christopher Nolan’ın Batman filmlerine de (özellikle Batman Begins ve The Dark Knight) ilham olan Batman: The Long Halloween çizgi romanı, animasyon filmi olmaya hazırlanıyor. Eser, merakla beklenen The Batman filmine ilham veren kitaplar arasında yer alıyor. Proje, Superman: Man of Tomorrow filmi için düzenlenen DC FanDome panelinde Matt Boomer tarafından doğrulandı.

Batman: The Long Halloween

Batman: The Long Halloween uyarlaması ne zaman çıkacak?

Verilen bilgilere göre, Batman: The Long Halloween‘ın uyarlaması olacak iki animasyon filmi de 2021 yılı içerisinde izleyicileri ile buluşacak. Filmler, vizyona girmeden doğrudan VOD platformlar aracılığı ile yayımlanacak. İki kısım halinde yayımlanacak olan uyarlamanın ilk bölümünün 2021 yazında, ikinci bölümünün ise 2021 sonbaharında yayımlanması bekleniyor.

Eserde; Joker, Catwoman, Scarecrow, Calnder Man ve Solomon Grundy gibi karakterler yer alıyor. Çizgi romanın ana kötüsü ise Holiday Killer.

Bu yıl içerisinde aldığımız haberlere göre, Kara Şövalye karakterinin hayranlarını birçok versiyon karşılayacak. Bir tarafta başrolünde Robert Pattinson’ın yer aldığı The Batman filmi yaklaşırken bir taraftan da The Flash filminde de Ben Affleck tarafından canlandırılan bir Batman göreceğimizi öğrenmiştik.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.