Baraj 23. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
baraj

Yapımcılığını MEDYAPIM ve No:9 Productions’ın yaptığı, senaryosunu ve yönetmenliğini ise Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği FOX dizisi Baraj’ın 23. bölüm fragmanı yayımlandı.

Dizi, 1977 yapımlı ve başrollerinde Türkan Şoray ile Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin kadrosunda; Feyyaz Duman, Biran Damla YılmazBurak Yörük, Iman Casablanca ve usta oyuncu Sumru Yavrucuk’un yanı sıra ayrıca Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç, Samil Kafkas ve Mesut Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.

Baraj on Twitter: "Tarık, Nazım Usta olarak Nehir'in karşısında! ? #Baraj'ın ilk bölümünü izlemek için hemen tıkla. https://t.co/kvp7C7pZuj… https://t.co/RKdpJCjtTr"

 

Baraj 22. bölümünde neler oldu?

Nehir’in herkesin önünde yüzüğü Bahar’dan alması büyük bir skandal yaratır. Bahar ve Tülay artık Nehir’i aynı evde istemese de Hakan karısını yanında tutmaya kararlıdır. Fakat artık gözü kararmış olan Nehir’in tek bir amacı vardır: Nazım’ı geri kazanmak.   Fulya gerçekleri öğrenince, Tarık’ın her şeyini kaybetmesi an meselesidir. Ancak hiç beklemediği bir kişiden ani bir teklif alması onun için her şeyi değiştirecektir.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Judas and the Black Messiah
mm

Judas and the Black Messiah 2021’de HBO Max’te

Sonraki
Godzilla vs Kong
mm

Godzilla vs Kong 2021’de HBO Max’te yayımlanacak