armie hammer

Armie Hammer, The Godfather’ın kadrosuna katıldı

Call Me by Your Name, The Man from U.N.C.L.E., The Social Network, Rebecca gibi yapımlarda bulunun Armie Hammer, The Godfather’ın yapım aşamasını anlatacak The Offer dizisinin kadrosuna katıldı.

Paramount’un yapımcı olarak bulunduğu ve The Godfather filmlerinin arka planında yaşananları anlatacak bir dizinin yapılacağı ise uzun süredir konuşuluyordu. Al Rudy’nin film serisini çekerken yaşadığı hiç açıklanmamış deneyimlerine dayanacak olan dizi, Paramount Television Studios tarafından üretilecek. Al Rudy, dizinin hem en büyük yapımcısı olacak hem de diziyi denetleyecek.

armie hammer

The Offer konusu

10 bölümden oluşacak ve Paramount + üzerinden yayımlanacak olan The Offer dizisi, Coppalo’nun The Godfather’ı ve devam filmlerini çekerken çektiği sıkıntıları, o zamanlar tanınmamış oyuncular olan Al Pacino ve Robert De Niro‘yu keşfedişini, filmlerdeki bütçe sıkıntısını ve ilk film patladıktan sonra yaşananları anlatacak.

Amerikalı bir sinemacı ve roman yazarı olan “En İyi Sinema Filmi Senaryosu” için Edgar Ödülü’ne sahip ve aynı zamanda “En İyi Uyarlanmış Senaryo Akademi Ödülü”ne aday gösterdiği oyuncu da dahil olmak üzere çok sayıda senaryo yazan Michael Tolkin tarafından yazılıp yönetilecek.

Yeni gelişemeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.