Alev Alev dizisi ne zaman başlayacak?

Alev Alev

Show Tv‘nin yeni dizisi Alev Alev, dikkat çekici kadrosu ve güçlü senaryosu ile ekranlara hazırlanıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin ne zaman başlayacağı, geçtiğiniz günlerde yayımlanan 3. fragmanla birlikte belli oldu.

Birbirinden çok farklı, güçlü üç kadının hikayesini ele alacak dizinin başrollerinde ”Avlu” ve ”1 Erkek 1 Kadın” gibi dizilerde yer almış Demet Evgar; ”Bodrum Masalı”, ”Çukur” gibi yapımlarla ön plana çıkan Dilan Çiçek Deniz ve ”Medcezir”, ”Yüksek Sosyete” gibi yapımlarda oynayan Hazar Ergüçlü bulunuyor. Onlara ise Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve usta oyuncu Zuhal Olcay eşlik ediyor. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Alev Alev’in senaryosunu ise Burcu Görgün kaleme alıyor.

“Alev Alev” ne zaman başlıyor?

Show Tv’nin resmi hesabı tarafından ”Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi…” olarak tanıtılan Alev Alev, 5 Kasım Perşembe günü ilk bölümüyle birlikte izleyicilerle buluşacak.

Alev Alev

“Alev Alev” dizisinin konusu

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek…

Hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede, yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı ve imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.

Geçtiğimiz saat yayımlanan 1. bölüm tanıtımına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Assassin's Creed
mm

Netflix, Assassin’s Creed dizisini duyurdu

Sonraki
Dash and Lily
mm

Dash and Lily dizisinden yeni bir tanıtım yayımlandı