A Quiet Place Part 2 filmi pandemide rekor kırdı

mm
a quiet place part 2

Bilindiği üzere A Quiet Place Part 2, Paramount Pictures stüdyosu altında John Krasinski tarafından yazıldı, üretildi ve yönetildi. Paramount’un “AQuiet Place Part 2” devam filminin Memorial Day Weekend’de 57 milyon dolar çıkışının gündeme gelmesi ile pandemi dönemi rekorunu kırmış oldu.

Devam filmi 61 milyon dolarlık bir bütçeye sahipti ve orijinal filmi ise 17 milyon dolara mal olmuştu. Yani bu, devam filminin orijinal filmden 3 kat daha fazla bütçeye denk olduğu anlamına geliyor.

A Quite Place 2

A Quiet Place Part 2 sonuçlarını özellikle dikkat çekici kılan şey, filmin pandemiden önce yapılması öngörülenlerle kabaca uyumlu olmasıydı. Devam filmi ilk olarak Mart 2020’de piyasaya sürülecekti, ancak COVID-19’un devreye girmesi ile birlikte bu planlar istenilen şekilde gerçekleşmedi. Daha sonrasında “A Quiet Place Part 2” 28 Mayıs 2021 tarihiyle 3.726 tiyatroda gösterime sunuldu.

Aynı zamanda sinemaların bir yıldan fazla süren pandemi dönemi kapanışları ve kapasite kısıtlamaları ardından geri döndüğünün bir işareti olarak film sektörü daha rahat nefes almaya başladı.

A Quiet Place Part 2 Kadrosu

Emily Blunt, Noah Jupe ve Millicent Simmonds ilk filmdeki rollerini yeniden canlandırırken, Cillian Murphy ve Djimon Hounsou kadroya katıldı.

Filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

‘Rina Sawayama John Wick 4 kadrosuna katıldı’ adlı içeriğimize göz atabilirsiniz: https://seyrederiz.com/rina-sawayama-john-wick-4-kadrosuna-katildi/

Total
0
Shares
Önceki
atiye

Atiye 3. sezon ne zaman?

Sonraki
feel good

Feel Good 2. sezon ne zaman?