Atiye 3. sezon ne zaman?

atiye

7 Aralık 2019 tarihinde ilk sezonu ile karşımıza çıkan Netflix’in ikinci Türk dizisi olan Atiye 3. sezon fragmanı, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Fragmanın çıkışı ile de 3. sezonun ne zaman yayımlanacağı merak konusu haline geldi.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. sezonda ekibe dahil olan Senan Kara gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Atiye 3. sezon ne zaman çıkacak?

Son kaldığı yerden 8 yıl sonrasını anlatacak dizinin 3. sezonunun ne zaman çıkacağı merak konusuydu. Fragman çıkmadan birkaç gün önce ise bir duyuru yapılmış ve dizinin 17 Haziran 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı açıklanmıştı.

atiye

Atiye 3. sezon konusu

Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür), şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan, yıllar sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 40. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
a quiet place part 2
mm

A Quiet Place Part 2 filmi pandemide rekor kırdı