Zack Snyder’s Justice League filminden yeni Batman görseli yayımlandı

mm
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Zack Snyder’s Justice League filmi, bir süre önce duyurulmuştu. HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak filmin yeni Batman görseli ise geçtiğimiz saatlerde izleyicilerin beğenisine sunuldu. İlk başta yapımın, 4 bölümlük mini dizi olarak yayımlanacağını öğrenmiştik. Daha sonra ise uzun bir film olarak yayımlanacağı duyuruldu.

Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder’s Justice League hakkında bildiklerimiz

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı.

20 yaşındaki kızının, filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’ın, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros, HBO Max’te yayımlanacağını duyurmuştu.

Zack Snyder’s Justice League ne zaman çıkacak?

Warner Bros.’un Hbo Max’te yayımlayacağı yapımlardan biri olan filmin çıkış tarihi, geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. Film, 18 Mart 2021 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Zack Snyder's Justice League
mm

Zack Snyder’s Justice League filminden yeni Joker görseli yayımlandı

Sonraki
Zack Snyder's Justice League
mm

Zack Snyder’s Justice League filminden yeni Mera görseli yayımlandı