Zack Snyder’s Justice League çıkış tarihi belli oldu

justice league

Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Zack Snyder’s Justice League filmi, bir süre önce duyurulmuştu. HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak filmin kesin çıkış tarihi de geçtiğimiz saatlerde açıklandı. İlk başta yapımın, 4 bölümlük mini dizi olarak yayımlanacağını öğrenmiştik. Son yapılan duyuru ile film olarak karşımıza çıkacak yapımın net çıkış tarihinin 18 Mart 2021 olduğu açıklandı.

20 yaşındaki kızının, filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’ın, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros, HBO Max’te yayımlanacağını duyurmuştu.

Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder’s Justice League hakkında tüm bildiklerimiz

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı. Çağrılara sonunda yanıt veren Warner Bros ise Justice League’in, Zack Snyder versiyonunun HBO Max üzerinden yayımlanacağının haberini vermişti.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
son yaz

Son Yaz 5. bölüm ön izlemesi yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 23. bölüm 2. fragmanı yayımlandı