Çıplak: Ölenle Ölünmez 2. sezon yayımlandı

Çıplak

Can Evrenol‘un yönetmenliğini yaptığı, cesur sahneleri ve işlediği konu sayesinde adından sıkça söz ettiren Çıplak dizisinin 2. sezonu yayımlandı. İlk 3 bölümü yayımlanan sezonda olayların nasıl geliştiğini sizler için derledik.

9 Mayıs’ta yayımlanan 2. sezon fragmanı, o tarihten itibaren büyük ilgi toplamıştı. Senaryo ekibinde yer alan Merve Göntem ”İlk sezona göre oldukça cesur ve hareketli bir sezon sizi bekliyor.” diyerek merakımıza merak katmışken üstüne gelen fragman da izleyiciyi iyice sabırsızlandırmıştı.

Yeni sezondan ilk 3 bölüm BluTV’de yayımlandı

Bölümleri parça parça yüklemeyi tercih eden BluTv, ilk 3 bölümü yayımlayarak izleyicilerin merakına bir nebze de olsa su serpti. İlk sezon olduğu gibi Eylül adlı başrolümüz bolca macera yaşarken bu sezon farklı olarak Eylül’ün aile hayatına ve geçmişine özellikle dikkat çekiliyor.

Çıplak: Ölenle Ölünmez 2. sezonda neler oluyor?

İlk sezonda nadiren karşımıza çıkan Bulut, bu sezon başrollerden birisi haline geliyor. Eylül ve Bulut, birlikte planladıkları Bodrum yolculuğuna çıkıyor ve Eylül’ün çok da ilgisini çekmeyen ruhani bir kampa katılıyorlar. Burada ise karşımıza İpek Erdem çıkıyor. Kamp içerisinde farklı ritüellere şahitlik ederken, bir yandan da Eylül’ün yaşadığı gelgitleri ve kafa karışıklıklarını izliyoruz. Umut Kurt’un da başrollerden birisi olduğu dizide, oyuncuyu Eylül’ün geçmişinden gelen ve onu rahat bırakmayan Kartal rolüyle görüyoruz.

Total
0
Shares
Önceki
Emin Alper

Balkaya filmi ne zaman çıkacak?

Sonraki
the secret war

Love Death And Robots 3. sezon ne zaman?