yetiş zeynep

Yetiş Zeynep 5. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Exxen yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan Yetiş Zeynep dizisinin beşinci bölüm fragmanı da geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Yetiş Zeynep konusu

Zeynep, 20 yaşında hayalleri olan bir üniversite öğrencisidir. Fakat okul masraflarını karşılayabilmek için bakıcılık yapmak zorundadır. 6 çocukla ilgilenirken öğrenci olduğunu da saklamalıdır ancak çok konuşkan olması başına işler açar.

Dizinin oyuncu kadrosunda Aslı Bekiroğlu‘nun yanı sıra; Keremcem, Ece Dizdar, Berke Acar, Elif Atalay, Su Çeper, Mehmet Aybars Kaya, Artun Can Salman, Gizem Erdem ve Emir Salman gibi birçok isim yer alıyor.

yetiş zeynep

Yetiş Zeynep 5. bölüm ne zaman çıkacak?

Exxen, bölümlerini haftalık yayımlama stratejisini uygulayan bir platform. Her cuma izleyici karşısına çıkan dizinin beşinci bölümü de 5 Şubat 2021 tarihinde platformdaki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.