Yetiş Zeynep

Yetiş Zeynep 2. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan Yetiş Zeynep, Exxen kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin ilk bölümünün yayımlanmasının ardından ise ikinci bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Yetiş Zeynep

Yetiş Zeynep 2. bölüm ne zaman çıkacak?

Exxen, bölümlerini birer hafta ara ile yayımlama stratejisini uygulayan bir platform. Yani dizinin 2. bölümü 8 Ocak 2021 tarihinde izleyicilere sunulacak.

Yetiş Zeynep dizisinin konusu

Zeynep, 20 yaşında hayalleri olan bir üniversite öğrencisidir. Fakat okul masraflarını karşılayabilmek için bakıcılık yapmak zorundadır. 6 çocukla ilgilenirken öğrenci olduğunu da saklamalıdır ancak çok konuşkan olması başına işler açar.

Dizinin oyuncu kadrosunda Aslı Bekiroğlu’nun yanı sıra; Keremcem, Ece Dizdar, Berke Acar, Elif Atalay, Su Çeper, Mehmet Aybars Kaya, Artun Can Salman, Gizem Erdem ve Emir Salman gibi birçok isim yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.