WandaVision dizisinden yeni posterler yayımlandı

mm
WandaVision

Bilindiği üzere Disney Plus tarafından yapılan Marvel yapımlarından ilki olan WandaVision dizisi, geçtiğimiz günlerde izleyiciler ile buluştu. Bugün ise büyük bir ilgi ile karşılanan diziden iki yeni poster paylaşıldı.

Resim

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanacak bir dizi olacak. WandaVision dizisi, yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Resim

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. Dizinin Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

Dizi, epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı olarak izleyici karşısına çıkıyor. Hala izlemediyseniz yapımın fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder’s Justice League, 4 bölümlük dizi değil film olacak

Sonraki
Peaky Blinders
mm

Peaky Blinders 7. sezon olacak mı?