The Witcher 2. sezon çekimleri tamamlandı

the witcher

Oyun ve fantastik edebiyat dünyasının popüler isimlerinden olan The Witcher’ın dizi uyarlaması, geçtiğimiz yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye ulaşmıştı. Dizinin 2. sezon çekimleri de geçtiğimiz aylarda başlamıştı. Bugün yapılan haberlere göre dizinin ikinci sezon çekimleri tamamlandı.

the witcher

The Witcher 2. sezonu ne zaman çıkacak?

Dizi, daha ilk sezonu yayımlanmadan önce 2. sezon onayını almıştı. Yeni sezonun 2021 yılının ilk yarısında izleyici ile buluşması beklenirken kesin bir tarih hâlâ bulunmamakta. Ancak geçtiğimiz günde başrol oyuncusu Henry Cavill‘ın yaşadığı sakatlık ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirürs salgını yüzünden de gecikmelerin olmasına olası gözüyle bakılıyor.

the witcher

The Witcher konusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak kader, onun güçlü bir büyücüyle ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar. Bu saatten sonra üçü birlikte gitgide daha dengesiz bir hâle gelen bu dünyada yollarını bulmaya çalışacaklardır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 32. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
uncharted

Uncharted yeniden ertelendi