The Offer

The Offer dizisi hakkında bilinenler

Tüm zamanların en önemli ve yüksek IMDb puanına sahip filmlerinden olan The Godfather ve devam filmleri, çok uzun süre önce yayımlanmış olmalarına rağmen hala çok fazla seyirci toplayan yapımlardan.

Paramount’un yapımcı olarak bulunduğu ve The Godfather filmlerinin arka planında yaşananları anlatacak bir dizinin yapılacağı ise uzun süredir konuşuluyordu. Şimdi ise dizi onaylandı ve adı belirlendi. The Godfather’ı arka planında yaşanan olaylara odaklanacak dizinin adı “The Offer” olacak.

Al Rudy’nin film serisini çekerken yaşadığı hiç açıklanmamış deneyimlerine dayanacak olan dizi, Paramount Television Studios tarafından üretilecek. Al Rudy, dizinin hem en büyük yapımcısı olacak hem de diziyi denetleyecek.

The Offer

The Offer konusu

10 bölümden oluşacak ve Paramount + üzerinden yayımlanacak olan The Offer dizisi, Coppalo’nun The Godfather’ ı ve devam filmlerini çekerken çektiği sıkıntıları, o zamanlar tanınmamış oyuncular olan Al Pacino ve Robert De Niro‘yu keşfedişini, filmlerdeki bütçe sıkıntısını ve ilk film patladıktan sonra yaşananları anlatacak.

Amerikalı bir sinemacı ve roman yazarı olan “En İyi Sinema Filmi Senaryosu” için Edgar Ödülü’ne sahip ve aynı zamanda “En İyi Uyarlanmış Senaryo Akademi Ödülü”ne aday gösterdiği oyuncu da dahil olmak üzere çok sayıda senaryo yazan Michael Tolkin tarafından yazılıp yönetilecek.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.