Enola Holmes filminden yeni posterler yayımlandı

Başrolünde Stranger Things dizisiyle tanınan Millie Bobby Brown‘ın bulunduğu ve Netflix’te yayımlanacak olan Enola Holmes filminden geçtiğimiz dakikalarda yeni afişler paylaşıldı.

Enola Holmes konusu

Nancy Springer’ın Enola Holmes Mysteries adlı roman serisinden uyarlanan filmde, 16. yaş gününde annesinin kaybolduğunu öğrenen Enola’nın hikayesi anlatılıyor. Enola, annesinin kaybolduğunu öğrenir ve sonrasında kardeşlerinden yardım ister. Fakat kardeşlerinden beklediği yardımı alamaz ve annesini tek başına bulmak için Londra’ya gider. Bu sırada Enola, siyasi tarihin gidişatını değiştirebilecek bir komplonun ortasında kalmasıyla gizemli olayların içerisine sürüklenir.

Enola Holmes

Filmde Millie Bobby Brown, Sherlock Holmes’ün kız kardeşi Enola’ya hayat verirken, DC Evreni’nin Superman’i Henry Cavill ise Sherlock Holmes’ü canlandırıyor. “The Crown”da izlediğimiz Helena Bonham Carter ise Holmes kardeşlerin annesine hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca ünlü oyuncu Sam Claflin, Fiona Shaw, Adeel Akhtar gibi isimler de yer alıyor.

Pandemi sürecinde Netflix’in haklarını satın aldığı filmin yönetmenliğini “Fleabag” ve “Killing Eve” gibi başarılı dizilerin bölümlerini yönetmiş olan Harry Bradbeer üstleniyor. “How I Live Now”, “Wonder”, “A Long Way Down”, “His Dark Materials”, “The Aeronauts”, “The Eddy” gibi yapımların senaristi olmasının yanı sıra Harry Potter and the Cursed Child oyununun yazarı da olan Jack Thorne, filmin senaryosunu kaleme aldı.

Enola Holmes

Sinema kariyerine emin adımlarla devam eden Millie Bobby Brown, Enola Holmes filmiyle ilk kez bir filmde tam anlamıyla başrolde yer alıyor. Millie Bobby Brown’ın bu filmdeki performansı heyecanla beklenirken filmin eleştirmenler ve izleyiciler tarafından sevilip sevilmeyeceği de merak konusu.

Millie Bobby Brown’ın aynı zamanda yapımcılığını da üstlendiği ve 23 Eylül’de Netflix’te izleyici ile buluşacak olan film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.