the meg

The Meg 2 filmin yönetmeni Ben Wheatley olacak

2018 yılında vizyona giren ve “Meg: A Novel of Deep Terror” adlı romandan uyarlanan “The Meg” filmi, yayımlandığı dönemde ses getirmişti. Filmin bir seri hâlinde olacağı ve ikincisinin de çekileceğini biliyorduk. İlk filmin yönetmeni olan Jon Turteltaub, ikinci filmin yönetmen koltuğunda oturmayacak.

İkinci filmin yönetmen koltuğunda; Armie Hammer ve Lily James’in başrol olduğu “Rebecca” filminin yönetmeni olan Ben Wheatley olacak. Ben Wheatley daha önce “Kill List” “High-Rise”, “Free Fire” gibi yapımların da yönetmenliğini üstlenmişti.

ben wheatley the meg

“The Meg 2” hakkında bildiklerimiz

İlk film, tarih öncesinden kalma bir canavarı durdurmaya çalışan Jonas Taylor’ın hikâyesini anlatıyordu. Uluslararası bir denizaltı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğramıştı.

İlk filmde Jonas Taylor olarak karşımıza çıkan Jason Statham‘ın, ikinci filmde de aynı rolle bulunması bekleniyor. Devam filminin sorumlu yapımcıları; Catherine Ying, Li Ruigang, E. Bennett Walsh, Gerald Molen ve Randy Greenberg olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
outer banks
Outer Banks 2. sezonundan ilk görseller yayımlandı