Kırmızı Oda 9. bölüm fragmanı yayımlandı

kırmızı oda

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 9. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde YouTube üzerinden yayımlandı.

Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk oluyorlar. Dizinin 8. bölümündeki konuk oyuncu ise Celil Nalçakan’dı.

Gerçek hikâyelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştiriliyor. Kırmızı Oda‘da her hayat hikayesinin altında yatan; acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

kırmızı oda

Kırmızı Oda 8. bölümünde neler oldu?

Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde, piyangoyu tutturunca hayatı değişen Salih (Canberk Gültekin) bu kez Doktor Hanım’ın karşısına çok farklı bir halde çıkıyor ve arkadaşı Garip’i (Celil Nalçakan) kliniğe getiriyor. Doktor Hanım, tutkunu olduğu genç kadın tarafından terk edilen Garip’i bir çılgınlık yapmaması için ikna etmeye çalışıyor. Küçük Osman, annesinin ölümünü kabullenirken Doktor Piraye, Akif’in (Deniz Hamzaoğlu) kontrol arzusunun ailevi çatışmalardan kaynaklandığını tespit ediyor. Alya (Melisa Sözen) ise ailesindeki değişimi ve anne babasıyla geçirdiği İstanbul günlerini anlatıyor.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Never Have I Ever
mm

Never Have I Ever 2. sezon ne zaman?

Sonraki
the meg

The Meg 2 filmin yönetmeni Ben Wheatley olacak