The Mandalorian 3. sezon ne zaman?

mm
The Mandalorian

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluşmuştu. Star Wars hayranları tarafından oldukça sevilen dizinin 2. sezonu, izleyiciler tarafından heyecanla beklenirken 3. sezon tarihi de merak ediliyor. Bugün ise 3. sezon ile ilgili bir açıklama yapıldı.

The Mandalorian

The Mandalorian dizisinin 3. sezonu ne zaman gelecek?

Dizi, daha 2. sezon çalışmalarına yeni başlandığı dönemde zaten 3. sezon onayını almayı başarmıştı. Bunun ile birlikte de hayranlar yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyordu. Bugün ise bu konu hakkında bir açıklamada bulunuldu.

Yapılan açıklamaya göre 2. sezonu “30 Ekim 2020” tarihinde Disney+’taki yerini alacak dizinin 3. sezonunun çekimlerine ise bulunduğumuz yıl bitmeden başlanacak. Ayrıca 3. sezonunun, 2021 ile 2022 yılları arasında izleyiciler ile buluşacağı da duyuruldu.

The Mandalorian

The Mandalorian 2. sezon hakkında bilinenler

İlk sezonun son bölümlerine damga vuran Moff Gideon karakterini, ikinci sezon ile daha yakından tanıyacağız. Aynı zamanda 2. sezon ile birlikte “Baby Yoda” karakterinin geçmişine de değinilmesi bekleniyor.

Pedro Pascal‘ın, Mando rolüyle geri döneceği 2. sezonda; Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito da ilk sezondaki rolleriyle yeniden izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca diziye birkaç yeni karakter eklenecek.

Yeni sezonda kadroya; Boba Fett, Bo-Katan Kryze ve Ahsoka Tano karakterleri dahil olacak. Boba Fett karakterine Temuera Morrison hayat verirken Bo-Katan Kryze’ı ise Katee Sackhoff canlandıracak. Bo-Katan Kryze gibi Star Wars’un animasyon dizileriyle tanınan bir diğer karakter olan Ahsoka Tano da 2. sezonda yer alacak. Henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da Ahsoka Tano karakterini Rosario Dawson‘ın canlandırması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Çukur
mm

Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
his dark materials

His Dark Materials 2. sezon fragmanı yayımlandı