the flash seyrederiz

The Flash 7. sezon ne zaman?

DC Sinematik Evreni’nin en popüler karakterlerinden biri olan Flash’in televizyon dizisi The Flash, yayımlandığı zamandan bu yana en az çizgi romanlar kadar sevilen bir yapım haline geldi. Geçtiğimiz yıl 7. sezon onayını almış olan dizi, bu yılın şubat atında izleyici ile buluşacaktı ancak yayın tarihi ertelendi.

the flash

The Flash konusu

Küçük yaşta annesinin ölümüne tanık olarak bir trajedi yaşamış Barry Allen (Grant Gustin), bir adli tıp görevlisidir. S.T.A.R Laboratuvarları’nın parçacık hızlandırıcısı, bir hata nedeni ile patlamaya sebep olur. Bu patlama sonucunda Barry Allen’a şimşek çarpar ve bu şimşek onda aşırı hızlı hücre yenilenmesine ve koşma yeteneğine sebebiyet verir. Barry, bu gücünü insanları kurtarmak için kullanır. Central City’de adaleti sağlamanın yanındaki hedefi ise annesinin katilini bulmaktır.

Dizinin 6. sezonunda Barry, gelecekteki kızının kaybının ardından kendini işine adayarak acısını içine atmıştır. Flash ekibi üyelerinin her biri kendi sorunları ile başa çıkmaya çalışırken Dr. Ramsey Rosso ise istemeden Bloodwork adında yeni bir kötü adam doğurur.

The Flash

The Flash 7. sezon ne zaman?

Dizinin 7. sezonu, normal şartlar altında 23 Şubat 2021 tarihinde yayımlanacaktı. Ancak DC’nin yeni dizisi Superman and Lois de buna çok yakın bir tarihte çıkacağı için Flash ertelendi. Dizi, 2 Mart 2021 tarihinde 7. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.