The Day I Became a God TICGN 1

The Day I Became a God geliyor

Angel Beats ve Charlotte’un ekibinden yeni TV animesi The Day I Became God (Kamisama ni Natta Hi) geliyor

The Day I Became a God animesinin yönetmen koltuğunda Charlotte’un yönetmeni Yoshiyuki Asai oturuyor. Orijinal senaryoyu Jun Maeda hazırlarken de karakter tasarımını Na-Ga yapıyor.

Yeni animenin hikayesi şöyle özetleniyor:

Yota Narukami’nin lisedeki son yaz tatilinde bir gün, kendini “Tanrı” ilan eden Hina adında bir kız belirir. Hina, kafası iyice karışmış Yota’ya dünyanın 30 gün içinde sona ereceğini söyler. Daha sonra Yota, Hina’nın tanrısal kehanet güçlerine tanık olur ve onu güçlerinin gerçek olduğuna ikna eder. Hina’nın saf masumiyeti güçlerine inanır ve böylece dünyanın sonundan önce hareketli bir yaz başlar.

svg%3E

The Day I Became a God animesinin 10 Ekim’de Japonya’da yayımlanması planlanıyor. Aynı zamanda 26 Eylül’de; oyuncu kadrosu, yapım ekibi, prodüksiyon ile ilgili detayların açıklanacağı özel bir program yayımlanacak.

Geçtiğimiz dakikalarda tarih duyurusu için yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilir, en yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.