The Crown 4. sezon afişleri yayımlandı

mm
The Crown

Netflix’in, II. Elizabeth’in tahttaki yıllarına odaklanan dizisi The Crown’ın 4. sezon posterleri, Netflix’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayımlandı.

Geçtiğimiz haftalarda, Prenses Diana‘yı yeni sezonda kimin canlandıracağını ve yeni sezon tarihini öğrenmiştik. Dizinin son iki sezonunda Elizabeth Debicki, Prenses Diana olarak karşımıza çıkacak.

The Crown

2016 yılından beri izleyici karşısına çıkan dizi, Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki ilk yıllarının perde arkasını konu ediniyor. II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından İngiltere, siyasi karışıklık içindedir ve bu zorlu dönemde tahta bir kadın geçmektedir. II. Elizabeth’in tahta geçmesi ile yeni bir dönem başlayacaktır. Dizide; siyasi rekabetler, aşk ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olaylar anlatılıyor.

The Crown 4. sezonu ne zaman yayımlanacak?

Şimdilik üç sezondan ve her sezonu 10 bölümden oluşan dizi, Peter Morgan tarafından hazırlandı. Dizide Kraliçe Elizabeth, ilk iki sezon boyunca Claire Foy tarafından canlandırılırken son sezonda Olivia Colman tarafından hayat bulmuştur. Yayımlanan 30 bölümün ardından izleyici karşısına çıkacak olan 4. sezon ise 15 Kasım tarihinde Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
black widow

Scarlett Johansson, Black Widow ertelenmesi hakkında konuştu

Sonraki
David Beckham
mm

David Beckham belgeseli için Netflix ile anlaşıldı