David Beckham belgeseli için Netflix ile anlaşıldı

mm
David Beckham

Netflix’in spor belgeseli The Last Dance, dünyanın dört bir yanında ilgi uyandırmıştı. Şimdi ise David Beckham‘ın belgesi hazırlanıyor. Efsane futbolcu David Beckham’ın The Last Dance tarzında belgesi yayımlanacağı açıklandı. David Beckham ve Wayne Rooney, hayatları belgesel haline getirilen isimlere katılmaya hazırlanıyorlar.

Birçok yüksek profilli isimle anlaşan Netflix’in, bu kez David-Victoria Beckham çiftiyle anlaştığı duyuruldu. Yeni haberlere göre anlaşmanın değeri 16 milyon pound, yani yaklaşık 20.6 milyon dolar. Beckham’ın yapım şirketi Studio 99, yapımcı olarak projeye dahil olacak.
David Beckham

David Beckham belgeseli neye odaklanacak?

20 yıllık futbol kariyerinin ardından emekli olan Beckham, futbol tarihinin en ünlü isimlerinden birisi olarak biliniyor. Kariyeri boyunca milli takımın yanı sıra Manchester United, Preston North End, Real Madrid, Milan, LA Galaxy ve Paris Saint-Germain gibi takımlarda oynadı. Amerikan futbol kulübü Inter Miami CF ve İngiliz futbol kulübü Salford City’nin sahiplerinden birisi. Modellik ve reklam oyunculuğu da yapan Beckham’ın futbol sonrası kariyerine de belgeselde yer verilecek.
Spice Girls grubunun üyelerinden birisi olan ve Posh Spice olarak da bilinen Victoria Beckham (Adams), müzik kariyerinin yanı sıra moda sektöründe de kariyer yaptı. Kendisiyle ilgili birden fazla belgeselde yer alan Victoria Beckham’ın David Beckham’la olan ilişkisi ve uzun evliliği de belgesel dizisinde kendisine yer bulacak.
Çift, çekilecek belgesel dizisinde çocuklarıyla birlikte yer alacak. Tatiller, doğum günleri ve önemli günler gibi pek çok zamandan kalma kişisel arşiv görüntüsü de kullanılacak.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
Total
0
Shares
Önceki
The Crown
mm

The Crown 4. sezon afişleri yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 11. bölüm 2. fragmanı yayımlandı