Terapist

Terapist final bölümü ne zaman?

30 Aralık 2020 itibari ile hizmete açılmış olan yerli dijital yayın platformu Gain yayın hayatına tam gaz devam ediyor. Platformun büyük bir ilgi ile takip edilen yapımlarından biri olan Terapist isimli dizinin fragmanı yayımlandı. Fragman, geçtiğimiz saatlerde Gain Medya’nin resmi YouTube kanalı üzerinden seyircilerin beğenisine sunuldu. Dizinin final bölümünün tarihi gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu.

Terapist

Terapist konusu

Platformun psikolojik gerilim türündeki mini dizisi, kişilik bozuklukları ve psikolojik hastalıklar konusunda eğitimli bir terapi uzmanının karısının öldürülmesi ile altüst olan hayatını ve sonucunda yaşanan olayları mercek altına alıyor. Dizide, geçmişinin bugüne düşen gölgesini ararken daha önce hiç fark etmediği gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalmış olan terapist Çetin ve her biri birbirinden farklı sendromları ile şüpheli hale gelen danışanlarının hikayesi işleniyor

15 dakikalık bölümlerden oluşan ve yönetmen koltuğunda Zeynep Dadak’ın yer aldığı Terpist dizisinin oyuncu kadrosunda; Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Terapist 6. bölüm ne zaman çıkacak?

Bugün yayımlanan fragman videosunda yapılan resmi açıklamaya göre dizinin final bölümü 2 Şubat Salı günü platformdaki yerini alacak.7

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.