Synchronic1

Synchronic filminden teaser yayımlandı

Marvel’ın en önemli oyuncularından olan Anthony Mackie‘nin başrolünde olduğu Synchronic filminden teaser yayımlandı.

Filmin başrollerinde daha önce Grinin Elli Tonu ve devam filmlerinden tanıdığımız Jamie Dornan ve önemli Marvel yapımlarından tanıdığımız Anthony Mackie yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mackie ve Dornan’ın yanı sıra Katie Aselton, Ally Ioannides, Bill Oberst Jr., Natasha Tina Liu gibi isimler de bulunuyor.

Daha önce genel olarak korku türündeki filmlerde yönetmenlik yapmış olan Justin Benson ve Aaron Moorhead, Synchronic filminde yönetmen olarak görev yapacak.

Synchronic

Synchronic filminin konusu

New Orleans’ta sağlık görevlisi olarak uzun zamandır birlikte çalışan ve iki yakın arkadaş olan Steve ve Denis (Jamie Dornan ve Anthony Mackie), bir gün oldukça garip bir dizi vaka ile karşılaşır. İkili, bağlantılı olduklarını ve madde bağımlılığıyla ilgili olduklarını düşündükleri bu vakaları araştırırken Dennis’in kızı gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bu acı verici durum ardından her şeyiyle bu olayı çözmeye çalışan Steve çok geçmeden korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Dünya prömiyerini 2019 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan film, seyirci karşısına 23 Ekim 2020 tarihinde çıkacak.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.