Sony Pictures

Sony Pictures, üç filminin vizyon tarihini değiştirdi

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. COVID-19 vakalarının artması sebebiyle birçok sinema salonu kapanırken Sony Pictures, yakında çıkacak üç film için yeni vizyon tarihlerini açıkladı.

Sony Pictures

Sony Pictures; The Father, Truffle Hunters ve I Carry You With Me filmlerini erteledi

Başrollerini Anthony Hopkins ve Olivia Colman’ın paylaştığı The Father, birkaç hafta içinde, 18 Aralık’ta gösterime girecekti. Yeni açıklanan tarihe göre film, 26 Şubat 2021’de yayımlanacak. Florian Zeller tarafından yönetilen ve Zeller ve Christopher Hampton tarafından yazılan The Father, kızı ona bakmak için taşınırken bunama ile mücadele eden yaşlı bir adamın hikayesini anlatacak.

Gregory Kershaw ve Michael Dweck’in yönettiği The Truffle Hunters da birkaç hafta sonra yayımlanması beklenirken 12 Mart 2021’e ertelendi. Belgesel, Kuzey İtalya ormanlarında Alba trüfünü arayan bir grup adamı izliyor. Belgesel film, Sundance, Toronto ve New York film festivallerinde beğeni topladı.

Sony Pictures

Heidi Ewing’in ilk uzun metrajlı filmi I Carry You With Me‘nin de vizyon tarihi de ileri alındı. Başlangıçta 8 Ocak 2021’de gösterime girmesi planlanan film, şimdi 2021 baharında vizyona giriyor. I Carry You With Me, aşık olan ve sonunda yeni bir hayat kurmak için Amerika’ya göç eden iki Meksikalı adamın hikayesini anlatıyor.

Vizyon tarihleri değişmesine rağmen her üç film de 2020 yılsonu ödülleri ve listeleri için değerlendirilmeye hak kazanacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.