Songbird

Songbird ne zaman çıkacak?

Transformers serisinin yönetmeni olan ve son olarak da Ryan Reynolds başrollü 6 Underground filmine imza atan Michael Bay, bu sefer de karşımıza romantik türdeki yeni filmi ”Songbird” ile çıkacak. Tüm dünyada büyük bir ses getiren COVID-19’un ilerlemiş hâlini, bir aşk hikâyesiyle birleştiren Songbird, geçtiğimiz yaz aylarında Los Angeles’ta karantina sırasında çekilen ilk filmlerden biri oldu. Filmin ne zaman çıkacağı ise izleyiciler tarafından merak ediliyor.

songbird

Songbird filmi ne zaman yayımlanacak?

Koronavirüs salgınını bir aşk hikayesi ile harmanlayacak olan film, 11 Aralık 2020 tarihinden itibaren VOD platformlarında yayımlanacak.

Songbird filminin konusu

Songbird, KJ Apa tarafından canlandırılan Nico ve Sofia Carson’ın karakteri Sara arasındaki aşka odaklanıyor. COVID-19’un COVID-23’e dönüştüğü kıyamet sonrası yakın bir gelecekte bir bisiklet kuryesi olan Nico, ölümcül bir hastalığa sahip olan Sara’ya aşık olur. Ancak hükümetin virüse sahip olan insanları kampa almasıyla birlikte ikili, birbirini göremez hâle gelir ve işler karışır. Aynı zamanda Nico, yasaların dışında kendi kurallarını belirleyerek ailesini yaşayan birilerine karşı korumak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Songbird

Filmin sinapsisi ise şu şekilde: “2022’de bir pandemi, dünyayı ve şehirlerini kasıp kavurur. Şu anda toplumu engelleyen engelleri aşan bir avuç insanı aynı noktada merkeze toplamak: hastalık, sıkıyönetim, karantina ve kanunsuzlar.”

Filmin başrollerinde Riverdale dizisinin yıldızı KJ Apa ve Feel The Beat’in başarılı ismi Sofia Carson bulunuyor. Onlara ise Demi Moore, Bradley Whitford, Craig Robinson, Jenna Ortega, Paul Walter Hauser ve Peter Stormare gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.