sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 23. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

MF Yapım imzalı ve Fox TV’de yayımlanan Sen Çal Kapımı dizisinin 23. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Sen Çal Kapımı dizisi, hayatındaki bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikâyesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bu romantik komedi dizisinin başrollerinde; Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Halka gibi yapımlarda bulunmuş Hande Erçel; Güneşi Beklerken, Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Yaşamayanlar gibi yapımlarda bulunmuş Kerem Bürsin yer alıyor.

sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 22. bölümünde neler oldu?

Serkan ve Eda’nın romantik akşamı, acil bir çağrıyla sona erer. Köşeye sıkıştığı için deliye dönen Selin’in çok daha farklı planları vardır. Serkan, öğrendiği şeylerden sonra Eda’ya çok farklı bir taleple gelir. Eda’nın kabul etmekten başka çaresi yoktur. Bu arada hayatlarına yeni biri girer ve herkesin kafasının karışmasına, kendilerini de inandıkları şeyleri de sorgulamalarına neden olur.

Aydan aldığı karar sonrasında Eda ve Serkan’ın da desteğiyle yepyeni bir yola girer. Ayfer, istemeden de olsa bu yolda Aydan’ın yanında olmak durumunda kalır. Kazanılan zafer sonrası yaptıkları kutlamalar sürpriz bir evlenme teklifiyle sonuçlanır. Serkan’a haksızlık etmeye başladığını düşünen Eda, adım atma sırasının kendisine geldiğini düşünür. Eda’nın bir akşam Serkan’ın kapısını çalma kararı beklediğinden çok daha farklı sonuçlar doğurur.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.