Selena Gomez, Dollhouse filminin başrolü olacak

selena gomez

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, bir film projesi ile daha karşımıza çıkıyor. “Dollhouse” adlı psikolojik gerilim filminin senaryosu yazılmıştı ancak filmin kadrosu, yönetmeni, yapımcısı gibi eksikleri vardı. Gomez, filmin başrolü olurken aynı zamanda yapımcılığı da üstlendi. Projenin yönetmen koltuğunda oturacak olan isim ise hâlâ belirsizliğini koruyor.

Filmin yapımcılığını Selena Gomez, Turdan Shawn Levy ve Dan Cohen birlikte yapacak. Dağıtımını ise STX Entertainment yapacak. Senaryosu Michael Paisley tarafından kaleme alınan filmin, “Black Swan” gibi bir ruhu olacağı söyleniyor.

selena gomez

 

STX Entertainment başkanı, Selena Gomez hakkında konuştu

2007 yılında, Disney Channel’ın “Waverly Büyücüleri” dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Gomez, şu sıralar projelerin kamera arkasında da yer alıyor. Şu anda da HBO Max’te bir yemek programı olan “Selena + Chef” yapımında yer alıyor. STX Entertainment başkanı Adam Fogelson; ünlü şarkıcı ve oyuncunun bu projede yer almasının heyecan verici olduğunu şu sözlerle ifade etti:

“Selena’yı, Shawn ve Dan’in korku-gerilim türündeki uzmanlığıyla bir araya getirmek “Dollhouse”u yüceltecek. Bu geliştirilme biçiminden daha fazla heyecanlanamazdık.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 9. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Kıvanç Tatlıtuğ
mm

OGM Pictures, yeni sezon için Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı