Scenes From a Marriage dizisinin çekimleri ertelendi

mm
Scenes From a Marriage

HBO’nun bir Scenes From a Marriage dizi uyarlaması gerçekleştireceği uzun süredir gündemdeydi. Yakın dönemde çekimlerine başlanması planlanan dizinin çekimleri, talihsiz bir durum nedeni ile ertelendi. Dizinin başrolleri Oscar Isaac ve Jessica Chastain‘in Koronavirüs testlerinin pozitif çıkması nedeni ile çekimlerin belirsiz bir tarihe ertelendiği duyuruldu.

Scenes From a Marriage

Marianne ve Johan’ın 10 yıl içerisindeki evlilik serüvenini konu edinen mini dizi “Scenes from a Marriage“, 1973 yılında Ingmar Bergman tarafından İsveç televizyonları için çekilmişti. Ancak yönetmen daha sonra altı bölümden oluşan bu mini diziyi üç saatlik bir filme çevirmişti. Bu film ise Woody Allen, Richard Linklater ve Ari Aster gibi birçok film yapımcısı için önemli bir ilham kaynağı olmuştu.

Scenes From a Marriage konusu

HBO’nun yeni versiyonu ise modern zamanda yaşayan bir Amerikan çiftinin bakış açısı üzerinden; aşkı, nefreti, arzuyu, tek eşliliği ve boşanmayı sorgulayacak.

Çekimlerine oyuncuların durumunun iyileşmesinin ardından başlanması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Hagai Levi oturacak. The Juilliard School konservatuvarında birlikte okuyan Chastain ve Isaac ikilisi daha önce 2014 yapımı A Most Violent Year’da da birlikte rol almıştı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Sen Çal Kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 21. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
Don't Look Up
mm

Don’t Look Up filminin çekimlerine başlandı