Scenes From a Marriage

Scenes From a Marriage dizisinin çekimleri ertelendi

HBO’nun bir Scenes From a Marriage dizi uyarlaması gerçekleştireceği uzun süredir gündemdeydi. Yakın dönemde çekimlerine başlanması planlanan dizinin çekimleri, talihsiz bir durum nedeni ile ertelendi. Dizinin başrolleri Oscar Isaac ve Jessica Chastain‘in Koronavirüs testlerinin pozitif çıkması nedeni ile çekimlerin belirsiz bir tarihe ertelendiği duyuruldu.

Scenes From a Marriage

Marianne ve Johan’ın 10 yıl içerisindeki evlilik serüvenini konu edinen mini dizi “Scenes from a Marriage“, 1973 yılında Ingmar Bergman tarafından İsveç televizyonları için çekilmişti. Ancak yönetmen daha sonra altı bölümden oluşan bu mini diziyi üç saatlik bir filme çevirmişti. Bu film ise Woody Allen, Richard Linklater ve Ari Aster gibi birçok film yapımcısı için önemli bir ilham kaynağı olmuştu.

Scenes From a Marriage konusu

HBO’nun yeni versiyonu ise modern zamanda yaşayan bir Amerikan çiftinin bakış açısı üzerinden; aşkı, nefreti, arzuyu, tek eşliliği ve boşanmayı sorgulayacak.

Çekimlerine oyuncuların durumunun iyileşmesinin ardından başlanması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Hagai Levi oturacak. The Juilliard School konservatuvarında birlikte okuyan Chastain ve Isaac ikilisi daha önce 2014 yapımı A Most Violent Year’da da birlikte rol almıştı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.