The Prom ne zaman çıkacak?

mm
The Prom

Ryan Murphy‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu “The Prom” filminden merakla bekleniyor. Müzikal-komedisi türündeki film, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Glee dizisiyle adını duyurduktan sonra American Horror Story ile büyük başarı yakalayan ve son yıllarda televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri hâline gelen Ryan Murphy, 300 milyon dolarlık dev bir anlaşmaya imza attığı Netflix çatısı altında bir yandan yeni diziler hazırlarken bir yandan da yeni bir müzikal filmi tamamladı.

Netflix Posts The First Teaser For Ryan Murphy's The Prom

“The Prom” filmi ne zaman yayımlanacak?

Film, bir zamanlar oldukça meşhur olan dört Broadway oyuncusunun; Emma adındaki bir öğrencinin, kız arkadaşını mezuniyet gecesine götürmesine izin verilmediği bir Indiana kasabasına gitmesiyle yaşanan olayları konu alıyor. Farklılıklarının kabul edilmesi için mücadele veriyormuş gibi görünüp aslında tek amacı tekrar meşhur olmakmış gibi görünen bu dörtlünün hikayesi 11 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Filmin oyuncu kadrosunda; Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Kerry Washington, Keegan-Michael Key ve Andrew Rannells gibi önemli isimler bir araya geliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
saygı
mm

Saygı dizisinden yeni fragman yayımlandı

Sonraki
BluTV
mm

Normal People şimdi BluTV’de