Mortal Kombat filminden Kano karakter tanıtımı yayımlandı

mm
Mortal Kombat

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını ve bu yapımlardan birinin de Mortal Kombat olacağını öğrenmiştik.

Bugün ise hem sinema hem de oyun dünyası tarafından büyük bir öneme sahip olan Mortal Kombat evreninin filminden, Josh Lawson’ın hayat verdiği Kano karakterine ait karakter tanıtımı yayımlandı.

Mortal Kombat filminin konusu

Film, popüler video oyunundan uyarlanarak seyirci ile buluşacak. Cole Young adlı karma dövüş sanatları savaşçısı, gizli soyundan ve Lin-Kuei suikastçı klanının Sub-Zero tarafından neden avlandığından habersizdir. Cole, ailesinin güvenliğinden endişe duyarak Outworld güçlerine karşı yüksek riskli bir savaşta Earthrealm’i savunmak için seçilmiş bir savaşçı takımı arar.

Mortal Kombat

Filmin oyuncu kadrosunda; Chin Han (Shang Tsung), Elissa Cadwell (Nitara), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Tadanobu Asano (Raiden), Sisi Stringer (Mileena), Jessica Mcnamee (Sonya Blade), Max Huang (Kung Lao), Mehcad Brooks (Jax Briggs), Ludi Lin (Liu Kang), Joe Taslim (Sub-Zero) ve Lewis Tan yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Mortal Kombat
mm

Mortal Kombat filminden Sub-Zero karakter tanıtımı yayımlandı

Sonraki
Mortal Kombat
mm

Mortal Kombat filminden Mileena karakter tanıtımı yayımlandı