oscar isaac moon knight

Moon Knight’ın Oscar Isaac olacağı kesinleşti

Moon Knight ile ilgili ilk haberleri, yaklaşık 3 ay önce almıştık. Disney Plus üzerinden izleyici ile buluşacak bir dizinin çalışmalarına başlandığı duyurulmuştu. Karaktere can vermesi için de Keanu Reeves ile görüşüldüğü söylenmişti. Daha sonra Keanu Reeves’in kesin olmadı ve Oscar Isaac‘in de başrol olabileceğini öğrenmiştik.

Bugün dizinin görüntü yönetmeni Gregory Middleton, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir gönderi ile Oscar Isaac‘in karakteri canlandıracak kişi olduğunu doğruladı. Daha önce Ex Machine, Inside Llewyn Davis, Star Wars: Güç Uyanıyor gibi yapımlarda bulunan oyuncu, Dune ile de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncunun son projesi de Moon Knight oldu.

Moon Knight

Moon Knight karakteri kimdir?

Karakter için birçok kez Marvel Sinematik Evreni’nin Batman’i yakıştırması yapılmıştır. Antik Mısır’ın, Ay ve intikam tanrısı olan Khonshu’nun avatarı olduğunu sanan Marc Spector, gece vakti insan sınırlarını zorlayan reflekslere, fiziksel güce, hıza ve dayanıklılığa kavuşur. Aynı zamanda eğer gökyüzünde dolunay bulunuyorsa karakterin güçleri üst sınırına ulaşır. Karakterin en büyük özelliklerinden biri de şizofreni hastalığından ötürü tahmin edilemez oluşudur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.