MasterChef Türkiye 2020

MasterChef Türkiye 2020 şampiyonu kim oldu?

MasterChef Türkiye, kökünde İngiltere yapımı MasterChef adlı yarışmanın Türkiye uyarlamasıdır. Yarışma, 2011 yılında 1 sezon boyunca Show TV’de yayımlanmıştı ancak daha sonra 2018’de Acun Medya yapımcılığında TV8’de yayımlanmaya başladı. 2018’de yayımlanan sezonun jüri koltuğunda; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu yer almaktaydı. Ancak 2019’da yayımlanan sezonda, Hazer Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

MasterChef’te final için geri sayım başladı. Geçtiğimiz gün Emir’in elenmesinin ardından MasterChef finalistleri olarak yarışmaları için geriye Serhat ve Barbaros kaldı. Geçtiğimiz dakikalarda yapılan final kapışmasının ardından ise MasterChef Türkiye 2020’nin şampiyonu belli oldu.

MasterChef Türkiye 2020

MasterChef Türkiye 2020 birincisi kim oldu?

Barbaros ve Serhat şampiyonluk kupasını kaldırmak için kıyasıya yarışırken gecenin yemekleri tadıldı ve şampiyon belli oldu. Gecenin yapılan ilk puanlamasının ardından Barbaros jüriden aldığı puan ile 92, Serhat ise 91 puana ulaştı. Ardından da finalin 2. yemeği sonrası verilen oylar sonucunda Serhat 117, Barbaros ise 118 puan oldu. Gecenin son yemeği olan 3. yemeğin sonunda yapılan oylama sonucu ise 2020’nin MasterChef’ini belirledi. MasterChef Türkiye 2020’nin şampiyonu Serhat oldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.