Louis Tomlinson, Jamie Vardy biyografisinde başrol olabilir

mm
Louis Tomlinson

İngiliz şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve futbolcu kimliği ile de bilinen Louis Tomlinson, hayranlarının karşısına bu kez bir film ile çıkabilir. Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan çeşitli söylentilere göre ünlü futbolcu Jamie Vardy’nin hikayesi hakkında yapılacak biyografik bir Hollywood filmi için hazırlıklara başlandı.

Louis Tomlinson

Louis Tomlinson hangi rol ile karşımıza çıkacak?

Birçok kez futbolcu kimliği ile karşımıza çıkmış olan Louis Tomlinson’ın, ünlü futbolcu Jamie Vardy’nin yaklaşan biyografi filminde Vardy’nin kendisini canlandırması bekleniyor. Louis’nin oynayacağı henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da filmin yapımcısı Adrian Butchart, geçtiğimiz saatlerde Instagram üzerinden Tomlinson’ı takip etmeye başladı bile.

Louis’den şu şekilde bahsedilmekte: “Senarist daha önce Zac Efron ve Robert Pattinson’ın Vardy’yi canlandırmasını düşündüğünü doğruladı ancak One Direction’dan, Güney Yorkshire’dan Louis Tomlinson da bu karede yer alıyor.”

Louis Tomlinson

Konusu

“Goal” film üçlemesinin ilk iki filmini yazan Adrian Butchart, daha önce lig dışı fabrika işçisinden Premier League şampiyonluğuna yükselen Jamie Vardy’nin hikayesi üzerine bir film yapmak için görüşmeler yapmıştı. Bugün ise henüz ismi belli olmayan film için yapılan hazırlıkların hızlandırıldığı duyuruldu.

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı gibi detaylar henüz bilinmese de önümüzdeki dönemde seyircilere duyurulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Gossip Girl

Gossip Girl dizisinden yeni bir görsel paylaşıldı

Sonraki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 38. bölüm fragmanı yayımlandı