Kırmızı Kamyon

Kırmızı Kamyon’un yeni fragmanı yayımlandı

10. Ev yapım şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu, Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan yeni dizi Kırmızı Kamyon‘dan yeni bir tanıtım fragmanı geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Fragman, Show TV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

Dizi; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi birçok ismi kadrosunda barındırıyor.

Kırmızı Kamyon

Kırmızı Kamyon konusu

Dram ve aksiyon türlerini harmanlayan Kırmızı Kamyon dizisi; itfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını mercek altına alacak. Fragman, itfaiyecilerin göze aldığı fedakarlıkların göz doldurduğu aksiyon dolu sahneler ile heyecanlı ve temposu yüksek bir hikayenin sinyallerini verdi.

Dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. Ancak yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyirciye sunulması bekleniyor.

Diziden yayımlanan yeni tanıtım fragmanını hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.