İşte Bu Benim Masalım

İşte Bu Benim Masalım ne zaman çıkacak?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk gününde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de İşte Bu Benim Masalım isimli dizi oldu. Merakla beklenen dizinin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı gibi detaylar ise merak konusu.

İşte Bu Benim Masalım

Dizi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Hayallerinin peşinden koş, kendine inan, içindeki gücü hisset.” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu. Ayrıca dizinin ilk resmi fragmanı ve oyuncu kadrosu da izleyicilerin beğenisine sunulmuş oldu.

İşte Bu Benim Masalım konusu

Dizi, sahne korkusu olan ve hayallerinin peşinden koşarak müzik dünyasına adım atmaya başlayan genç bir kızı mercek altına alacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, Nevra Serezli, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Faruk Aran, Sude Oduncu, Bengü Gürses, Eren Emingil, Ege Gönülal ve daha birçok isim bulunuyor.

İşte Bu Benim Masalım ne zaman başlayacak?

Şimdiden izleyiciler tarafından merakla beklenen yapım, yapılan açıklamaya göre 1 Ocak 2021 tarihinde platformun açılış gününden itibaren izleyiciler ile buluşacak. Dizinin yayın tarihi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven ile İşte Bu Benim Masalım 1 Ocak’ta Exxen’de!” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.