netflixten yeni bir genclik dizisi i am not okay with this WNSWb

I Am Not Okay With This yayımlandı

Netflix'in yeni gençlik dizisi I Am Not Okay With This yayımlandı.

Netflix’in 2020 yılı içerisinde çıkaracağı orijinal yapımlarından biri olan I Am Not Okay With This geçtiğimiz saatlerde Netflix üzerinden yayımlandı.

Başrolünde It filminden de tanıdığımız Sophia Lillis karşımıza Syd olarak çıkıyor. Ergenlik döneminde olan Syd’in hem ergenlikle hem de ortaya çıkan bazı telekinetik güçleriyle başa çıkmasının hikâyesini izliyoruz bu dizide.

Yapımcısının Stranger Things ile yönetmeninin ise The End Of The Fucking World ile aynı olması sayesinde her iki diziden de esintiler içeriyor. İzleyen çoğu kişi daha dizi çıkmadan önce de tahmin edildiği gibi The End Of The Fucking World havasının fazlaca hissedildiğini söylüyor.

Son zamanlarda Netflix’in yapmaktan epey hoşlandığı bir tür; teenage drama ve özel güçler. Stranger Things, Ragnarok gibi dizlerle de bu türde başarı elde etmiş olan Netflix bu dizide de başarılı olacak gibi görünüyor.

Dizi ile ilgili sitemizde bulunan başka bir habere ve dizinin fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/i-am-not-okay-with-thisden-resmi-fragman-geldi/

https://youtu.be/M9vp9lhZiqU

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.