Kullanıcı puanı

Kullanıcılar tarafından yapılan eleştiriler sonucu filmin ortalama puanıdır.

Editör puanı

Ayla filmini inceleyen editörün, filme puanı

Konusu

Kadınların sadece kocalarını mutlu etmek ve çocuk doğurmak amaçları ile var olduklarının düşünüldüğü bir dönemde Mulan, alışılagelmiş bu "kadın" hayatından pek memnun değildir. Küçüklüğünden bu yana büyük bir yeteneğe sahip olan Mulan, yaşadığı yer ve dönem dolayısıyla içindeki ruhu hep saklamak zorunda kalmıştır.


Cücenler'in Çin'in ipek yolu üzerindeki garnizonlarını ele geçirmesi, Çin İmparatorluğunu tehdit etmektedir. Bunun üzerine Çin İmparatoru, her aileden bir erkeğin, ülkeyi Cücenler'den korumak için İmparatorluk Ordusunda göreve çağırmıştır. Onurlu bir savaşçının en büyük kızı Hua Mulan, babasının zaten bir savaş gazisi olduğunu bildiği ve savaşamayacak durumda olduğunu düşündüğünden babasının yerine İmparatorluk Ordusuna katılır. Sadece erkeklerin bulunduğu bu orduda bulunan Mulan'ı zorlu bir mücadele bekliyordur. Savaştaki yetenekleri ile ön plana çıkan Mulan'ın onurlu bir savaşçıya dönüşümüne şahitlik edeceğiniz bu destansı yolculukta aksiyon sizleri bekliyor

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.