Ester Expósito “Someone Has To Die” adlı mini dizide oynayacak

mm
Someone Has To Die

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan, Netflix orijinal yapımı olan ve platformun en sevilen yapımlarından biri olan Élite dizisindeki Carla rolü ile oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ester Expósito, yeni bir yapım ile geliyor. Élite dizisinin kadrosundan ayrılan oyuncu hayranlarını üzmüştü. Şimdi ise ünlü oyuncunun Someone Has To Die adlı yeni bir Netflix mini dizisinde rol alacağı duyuruldu.

Someone Has To Die konusu

Dizi 1950’ler İspanya’sında muhafazakar bir çiftin, Meksika’daki oğullarını nişanlısı ile tanıştırmak için ülkeye çağırmasını odağına alacak. Oğullarının ülkeye yanında bir balet ile birlikte gelerek eşcinsel olduğunu açıklaması ise çifti şok eder.

Someone Has To Die

Dizinin oyuncu kadrosunda Ester Expósito’nun yanı sıra Carmen Maura, Cecilia Suáarez, Ernesto Alterio, Alejandro Speitzer, Isaac Hernández, Carlos Cuevas, Mariola Fuentes, Pilar Castro, Juan Carlos Vellido, Eduardo Casanova ve Javier Pereira gibi birçok isim bulunuyor.

Ayrıca dizinin yönetmenliğini ve yaratıcılığını La Casa de Las Flores dizisinin yaratıcısı Manolo Caro üstleniyor.

Prodüksiyonları neredeyse tamamlanan ve yakında izleyici ile buluşacak olan bu mini dizi, bir suç draması türünde ve 3 bölüm olması bekleniyor.

Yayım tarihi ile ilgili net bir tarih verilmemiş olsa da 2020’de tüm dünyada Netflix’te yayımlanması planlanan bu mini dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
F4A7D08F 7CCC 47BC 9342 251BA40780DB

Hypnosis Mic -Division Rap Battle- animesinin prömiyer tarihi duyuruldu

Sonraki
çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 7. bölüm fragmanı yayımlandı