Enola Holmes

Enola Holmes 2 resmi olarak duyuruldu

Başrolünde Stranger Things dizisiyle tanınan Millie Bobby Brown‘ın bulunduğu Enola Holmes filmi, geçtiğimiz yul Netflix üzerinden yayımlandı. 2 saat 3 dakika uzunluğundaki film, gerek izleyiciler gerekse eleştirmenler tarafından olumlu yorumlar aldı. Yayımlandığı ilk gününden itibaren, Netflix Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede Netflix Top 10 listesinde 1. sırada yer aldı ve en çok izlenenler listesinde kendini gösterdi. Bugün ise Netflix, izleyicilerin aklındaki “Enola Holmes 2 gelecek mi?” sorularına cevap niteliğinde bir duyuru yaptı.

Filmde Millie Bobby Brown, Sherlock Holmes’ün kız kardeşi Enola’ya hayat verirken, DC Evreni’nin Superman’i Henry Cavill ise Sherlock Holmes’ü canlandırmıştı. “The Crown”da izlediğimiz Helena Bonham Carter ise Holmes kardeşlerin annesine hayat vermişti. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca ünlü oyuncu Sam Claflin, Fiona Shaw, Adeel Akhtar gibi birçok önemli isim yer alıyordu.

2. filmde Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’ı göreceğimiz resmi olarak duyurulmuşken kadroda ilk filmden başka hangi oyuncu göreceğimiz ise henüz belli değil.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.