Elite

Elite 4. sezon fragmanı yayımlandı

Elite dizisinin merakla beklenen 4. sezonu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.  5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yapılan açıklamaya göre, yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımının 4. sezon çekimleri, geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Bugün ise Netflix, resmi YouTube kanalı üzerinden dizinin 4. sezon fragmanını yayımladı.

elite

Elite 4. sezonu ne zaman?

Elite dizisinin büyük bir merakla beklenen yeni sezonunun 2021’nin ilkbahar ya da yaz aylarında izleyici karşısında çıkması bekleniyordu. Yayımlanan video ile yeni sezonun çıkış tarihi belli oldu. Dizi, 18 Haziran 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Elite

Elite 4. sezon hakkında tüm bilinenler

İlk iki başarılı sezonun ve bu yıl mart ayı içinde yayımlanan ve en az ilk iki sezon kadar sevilen 3. sezonun ardından dizi 4. ve hatta 5. sezon onaylarını da aldı. Birkaç ay önce ise yeni sezona dair dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından ise 4. sezonda kadroya yeni katılan isimler; Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch olarak duyurulmuştu.

Dördüncü sezonun bölümlerini Eduardo Chapero Jackson ve Ginesta Guindal yönetti. Senaryoyu Jaime Vaca, David Lorenzo, Almudena Ocaña ve Esther Morales kaleme aldı. Yapımını ise Carlos Montero, Diego Betancor ve Jaime Vaca üstlendi.

Dizinin yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.