DBF35064 0960 4570 A690 DF7043770361

Dangerous Lies yayımlandı!

Başrolünde Riverdale dizisinden tanıdığımız güzel oyuncu Camila Mendes’in de bulunduğu yeni Netflix orijinal filmi Dangerous Lies bugün (30 Nisan) yayımlandı.

Filmde zengin ve yaşlı bir adam olan Bay Wellsley’in vefat edince bütün mal varlığını yeni bakıcısı Katie’e bırakması ve bundan sonra gelişen olaylar Katie’nin karanlık ve aldatmacanın olduğu değişik bir yola saplanmasını konu alıyor.

Ölmeden önce adamla arasında iyi bir bağ kuran Katie’yi bu durum fazlasıyla üzer. Miras kendisine kalmadan önce kocasıyla normal bir yaşam süren Katie bu kadar paranın neler getirebileceğini bilememektedir ve korkuyordur.

Parayla beraber farklı bir yaşama adım atan bu genç kadın ve bu hayatta kendini bekleyen cinayet ve entrika örgüsünün farkında değildir.

Knives Out’un konusunu andıran filmin oyuncu kadrosunda Katie olarak Camila Mendes, Adam rolünde Jessie T. Usher, Leonard rolünde Elliott Gould, Detektif Chesler rolünde Sasha Alexander gibi isimlerin de bulunduğu Dangerous Lies adlı 97 dakikalık film Netflix’te yayımda!

Filmin fragmanını izlemek için;

 

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.