Çocukluk 5. bölüm fragmanı yayımlandı

çocukluk

Fox TV’nin yeni dizisi “Çocukluk“un 5. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde izleyici ile buluştu. Dizide; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe, ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi, Mozi, Bambi ve Zeynep’in ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlem ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. Bu kardeşlik, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül vardır.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Erdal BeşikçioğluBeren Gökyıldız, Kübra Süzgün, Nilay Yaren, Derinsu Akkuş, Burcu Özberk gibi isimler bulunmakta.

çocukluk

“Çocukluk” 4. bölümünde neler oldu?

Hayata şanssız başlamış genç bir kız olan Nene, yıllarını Ali Kaan Umut Evi’nde geçirdikten sonra değer verileceğini, sevileceğini umarak çıktığı yuvaya, büyük hüsrana uğrayarak geri döner. Sırf biraz sevgi görebilmek için yanlış yollara saptığından ise henüz kimsenin haberi yoktur. Mahir ise bir yandan çocuklara kol kanat gererken bir yandan da kendi geçmişinin ruhunda açtığı yaraları sarmaya çalışmaktadır. Onun gizemli geçmişiyle ilk olarak yuvadaki en beklenmedik kişi yüzleşir.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
arıza seyrederiz

Arıza 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
anne hathaway

Anne Hathaway, Catwoman’ı oynamak hakkında tavsiye verdi