Chilling Adventures of Sabrina 4. sezonu ne zaman?

mm
Chilling Adventures of Sabrina

1996-2003 seneleri arasında yayımlanan Sabrina dizisinden sonra Netflix’in daha karanlık bir uyarlama olarak geri getirdiği Chilling Adventures of Sabrina dizisinin 4. sezon çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Chilling Adventures of Sabrina

Fantezi, drama ve korku türlerindeki yeni uyarlama, 2018 yılında hayatımıza girdi ve şimdiden 3 sezonuyla hayranların karşısına çıktı. Riverdale, Carrie, Supergirl gibi yapımların arkasındaki isim olan Roberto Aguirre-Sacasa tarafından yönetilen dizi, yeni tarzıyla da dikkat çekmişti.

Archie Comics’in çizgi roman serisinden uyarlanan yapımda, Sabrina Spellman karakterini Carriers, Mad Men gibi dizilerden ve Omoide no Mânî, The Legend of Korra gibi yapımlardan hatırladığımız Kiernan Shipka canlandırıyor.

Dizide yer alan diğer oyuncular ise şu şekilde: Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Gavin Leatherwood, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Lachlan Watson, Michelle Gomez, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen ve Lachlan Watson.

Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina final sezonu ne zaman?

Chilling Adventures of Sabrina, final sezonuyla ekrana dönüyor. Yayımlanan yeni tanıtım videosuyla dizinin, 31 Aralık 2020 tarihinde Netflix’te olacağı duyuruldu.
Gelecek sezon yine 8 bölümden oluşacak. Konseydeki cadıları, bu sefer The Void’la büyük bir savaş bekleyecek. Sabrina yine The Fright Club’tan yardım alırken Nick ise yavaş yavaş onun kalbine dönecek. Peki, ya her şey için artık geçse?

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
blood of zeus

Blood of Zeus yayımlandı

Sonraki
saygı
mm

“Saygı”, ilk bölümü ile BluTV’de