Captain Marvel 2

Captain Marvel 2 çekimleri, mayıs ayında başlayacak

Başrolünde Brie Larson‘in yer aldığı Captain Marvel filminin devamı niteliğinde olacak Captain Marvel 2 filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Film, 31 Mayıs 2021’de çekimlere başlayacak ve çekimler, Los Angeles ile Londra’da sürdürülecek.

Serinin devam halkası, 31 yaşındaki yönetmeni Nia DaCosta tarafından yönetilecek. Film, orijinal filmin 1990’lardaki ayarının aksine günümüzde geçecek ve Kaptan Marvel’ın günü kurtarmak için son dakikada geldiğini gören Avengers: Endgame olaylarından sonra gerçekleşecek. Aynı zamanda film, süper güçlere sahip olan Kaptan Marvel’a dönüşen Carol Danvers’ın hikayesine devam edecek.

captain marvel 2

Captain Marvel 2 vizyon tarihi

Geçtiğimiz aylarda yeni projelerine dair birçok duyuru yapan Marvel, ertelediği Captain Marvel filmi için de net bir tarih açıklamıştı. Marvel’ın yaptığı açıklamaya göre merakla beklenen film, 25 Mart 2022 günü izleyiciler ile buluşacaktı. Ancak film bir kez daha ertelendi ve filmin çıkış tarihi, 11 Kasım 2022 olarak duyuruldu. Eğer yeni bir gelişme yaşanmazsa film, 2022 yılının sonunda izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.