Bridgerton 2. sezon kadrosuna yeni isimler katıldı

bridgerton

Netflix’in, Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanan Amerikan yapımı yeni dizisi Bridgerton, geçtiğimiz haftalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Oldukça büyük bir ilgi ile karşılanan dizi, çok geçmeden 2. sezon onayını almayı da başarmıştı. Kısa bir süre önce yayımlanan bazı hayran fotoğraflarına göre de dizinin 2. sezon çekimleri başladığını öğrenmiştik.

Birkaç gün önce ilk sezonun başrollerinden biri olan Regé-Jean Page’in ikinci sezonda olmayacağını öğrenmiştik. Netflix ise resmi sosyal medya hesapları üzerinden; Charithra Chandran‘nın Edwina Sharma’yı oynayacağını, Shelley Conn‘un Mary Sharma olarak boy göstereceğini, Calam Lynch‘in Theo Sharpe olarak karşımıza çıkacağını, Rupert Young‘ın Jack karakterini oynayacağını duyurdu.

bridgerton

Bridgerton 2. sezon hakkında bildiklerimiz

Dizinin ilk sezonu, uyarlanan kitap serisinde de olduğu gibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Dapne’nin aşk hayatını odağına almıştı. Dizinin ikinci sezonunda ise serinin ikinci kitabında olduğu gibi Daphne’nin abisi Anthony’ye (Jonathan Bailey) odaklanılması bekleniyor.

Netflix, dizinin 2. sezon tarihi ile ilgili resmî bir açıklama yapmadı, dizinin yapımcısı da bu konuda konuşmayı reddetti. Başlayan çekimler doğrultusunda yeni sezonun 2021 yılının sonunu ya da 2022 yılının başında çıkacağını işaret ediyor. Buna rağmen kesin bir bilgi yok.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
hiç

Hiç dizisinin 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
cruella

Cruella filminin yeni fragmanı yayımlandı