Bones & All

Bones and All filminin ana çekimlerine başlandı

Bilindiği üzere Call Me by Your Name filminin ve We Are Who We Are dizisinin yönetmeni Luca Guadagnino, Bones and All adlı yeni bir film izle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bugün yapılan resmi açıklamaya göre ise seyirciler tarafından büyük merakla beklenen filmin çekimleri başladı.

Aslında filmin Amerika’daki çekimleri, geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Bugün ise ana çekimlere başlandığı duyuruldu.

Bones and All

Luca Guadagnino ve Timothée Chalamet‘i Call Me By You Name’den sonra yeniden bir araya getirmiş olan filmin başrolünde, Timothée Chalamet‘e Waves filmi ve Escape Room serisi ile tanınan Taylor Russell eşlik ediyor.

Bones and All filminin konusu

Film, babasını ararken öldürme ve sevgililerini yeme arzusunu anlamaya çalışan Maren Yearly’nin, Lee isminde bir yamyam ile tanışmasını konu alacak. Filmin konusuna dair fazla ayrıntı bulunmasa da film, iki kişi arasında dönen ve korku tonunun hâkim olduğu bir aşk hikâyesi şeklinde tanımlanıyor.

Çekimlerine henüz bugün başlanan filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak gelişmelerin önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.