body of water

Body of Water filminden yeni klip paylaşıldı

Anoreksiya ile mücadele eden ve savaş fotoğrafçısı olan bir kadının hikayesini anlatan “Body of Water” filmden klip yayımlandı.

Dünya prömiyerini Glasgow Film Festivali’nde geçtiğimiz şubat ayında yapan film, özellikle Empire Magazine olmak üzere birçok eleştirmenden yüksek puanlar ve övgüler almıştı.

“Body of Water”filminin yönetmenliğini ve senaristliği Lucy Brydon üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise “Sherlock” dizisinden tanıdığımız Sian Brooke dışında Amanda Burton, Fabienne Piolini Castle, Nick Blood gibi isimler yer alıyor.

body of water

“Body of Water” konusu

Ünlü bir savaş fotoğrafçısı olan Stephanie (Sian Brooke), anoreksiya ile savaşan bir kadındır. Stephanie’nin yüzücü olan kızı Pearl ile araları bozuktur ve Pearl, annesinin anoreksiyayı yenmesini istemektedir. Stephanie, annesi Susan’dan bu süreçte destek almaya çalışır.

Aslında “Body of Water”; anoreksiyanın Stephanie, Stephanie’nin kızı Pearl ve annesi Susan üzerindeki uzun süreli etkisini anlatıyor. Film, bir kadının bağımlılığının, sağlıklı aile ilişkilerini nasıl kirletebileceğini göstermek için bu günlük mücadelelerin beyaz perdeye uyarlıyor.

16 Ekim tarihinde ise sinemalarda ve dijital olarak gösterimini yapacak olan filmin yayımlanan klibine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.