Bir Denizaltı Hikayesi

Bir Denizaltı Hikayesi dizisinden ilk görseller yayımlandı

Yönetmen koltuğuna Tolga Karaçelik’in oturduğu ve senaryosunu; Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı gibi isimlerin birlikte kaleme aldıkları Bir Denizaltı Hikayesi dizisi duyurulduğu ilk günden beri izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bugün ise diziden ilk görseller, Netflix Türkiye’nin resmi Instagram hesabı üzerinden seyircilere sunuldu.

Bir Denizaltı Hikayesi

Bir Denizaltı Hikayesi konusu

İzleyiciler tarafından heyecanla beklenen dizi, geçtiğimiz yıl yayımlanmış ve Mehmet Kurtuluş’un da rol almış olduğu Into The Night dizisinin spinoff’u olma özelliği taşıyor.

Bir deniz biyoloğu ve aynı zamanda da dalış eğitmeni olan Arman, yaşanan bir doğa felaketinin ardından araştırma yapmak amacı ile bilim ekinin de birliği sayesinde bir askeri denizaltına biner. Yaşananları anlamaya çalışan Arman ve ekibi, aynı zamanda askeri denizaltında gerçek görevinin ne olduğunu öğrenmeye çalışırlar.

Bir Denizaltı Hikayesi

Bir Denizaltı Hikayesi’nin oyuncu kadrosunda; Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ecem Uzun, Ertan Saban, Alper Saldıran, Hakan Salınmış, Onur Ünsal ve Serkan Uzuner gibi isimler yer almakta.

Dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini korusa da 2021 yılı içerisinde izleyiciler ile buluşacağı biliniyor. Detayların ise önümüzdeki dönemde duyurulması  bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.